Skip to content

Гарантійне обслуговування

Офіційний Гарантійний Центр

tel:      +38 (044) 200 07 21

email: warranty@burlingtonbathrooms.com.ua

Гарантійний центр здійснює гарантійне обслуговування товарів, ремонт, технічне обслуговування та обмін товару згідно з нормами чинного законодавства України.

Основні умови гарантійного обслуговування:

Гарантійний термін всієї продукції не менше 12 місяців, згідно із законодавством України. Гарантійне обслуговування товару здійснюється тільки при виконанні правил, зазначених в експлуатаційних документах.

Рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з правилами використання продукції та гарантійними умовами, викладеними в експлуатаційних документах. Також, перевіряйте правильність заповнення гарантійного талона. Якщо товар використовувався з порушенням правил, зазначених в експлуатаційних документах, або рекомендації виробника і Гарантійного Центру були порушені, то ремонт проводиться за рахунок клієнта.

При зверненні в Гарантійний Центр, Вам потрібно мати при собі: товар; документ, що підтверджує факт оплати товару; повний комплект упаковки для нього; повний комплект технічної документації (гарантійний талон). Тільки при дотриманні цих умов гарантійні зобов’язання підлягають виконанню.

При зверненні покупця, фахівці Гарантійного Центру проводять експертизу і діагностику товару для визначення недоліків та причин їх виникнення. При відсутності порушень правил експлуатації товару буде проведений безкоштовний ремонт, технічне обслуговування, обмін товару, відповідно до норм чинного законодавства України.